Youtube Danışmanlık ve Youtube Seo Hizmeti ile Zirveye Oyna

YOUTUBE DANIŞMANLIK VE UZMAN YOUTUBE SEO HİZMETİ İLE

Youtube Danışmanlık Kanal Geliştirme ve Uzman Youtube Seo Hizmeti. İçerik danışmanlığı ve YouTube SEO ile Videolarınızın İzlenmesini Arttırın.

Youtube SEO Uzmanı

Bu ismi verenler aslında danışmanlığını yaptığım insanlar. Ayrıntılara önem veren özellikle Youtube ve Google tarafından yapılan açıklamaların satır aralarını sıkı takip eden biriyim. Bu nedenle aslında algoritmanın çalışma mantığını yakından takip ediyorum. Bu sayede bir adım öndesiniz.

Seo yani Arama motoru optimizasyonu, youtube videolarını arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine olanak sağlayacak şekilde kriterlere uygun hale getiriyoruz. Bu sayede daha fazla kişiye videolarınızı ulaştırıyoruz..

6 yılı aşkın bir süredir youtube platformunda içerik üreticiliği ve çeşitli alanlarda kanalları yönettim. Çeşitli Sertifikalar ile Tecrübeler kazandım. Şimdi ise bu bilgiler ışığında YouTube danışmanlık ve seo hizmeti, kanal yönetimi gibi kanala özel çalışmalar yapıyorum.

Youtube SEO danışmanlık hizmeti, nedir? Youtube SEO danışmanlık hizmetinde neler yapılır?
Youtube SEO danışmanlık hizmeti, nedir? Youtube SEO danışmanlık hizmetinde neler yapılır?

Youtube Danışmanlık Hizmetinde Neler yapıyoruz?

İlk önce kanalınızı daha sonra rakip analizi yaptıktan sonra kitlenizi analiz ediyoruz. Bu üç analiz çalışmalarına göre bugüne kadar yaptığınız yanlış/doğru uygulamaları ve arkasında yatan sebepleri ayrıntılı anlatıyorum.

Bundan sonra neler yapmalısınız, hangi gün içerik yayınlamalı, video içerikleri nasıl hazırlanmalı, kanal ayarları nasıl olmalı, video meta verileri (Başlık, Açıklama ve Etiket) nasıl olmalı gibi kanallınız ile ilgili tüm detayları sizinle belirlediğimiz uygun zaman içerisinde 1’e 1 olarak anlatıp öğretiyorum.

Tabiki bu görüşme esnasında youtube hakkında aklınızda kalan tüm soruları da cevaplıyorum. Youtube danışmanlık hizmeti burada bitmiyor!

Profesyonel YouTube yönetim hizmeti başarı oranı yüksek stratejiler ve teknikleri ile markanızı veya kişisel youtube kanalınızı hedeflediğiniz başarıya ulaştıracak.

Etkili bir YouTube stratejisinde ise sizi rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. YouTube kanalınız organik olarak büyüme elde edecek YouTube arama motoru ve Google arama motoru gibi videonuzun listelendiği tüm arama sonuçlarında üst sıralarda olacak.

İzleyici kitlenizin videolarınıza olan ilgi alakası artacak ve kendi kitlenizi oluşturabilecek bilgileri edineceksiniz.

Youtube Danışmanlık

 • – YouTube SEO yönetimi
 • – Video içerik düzenlemeleri ve video optimizasyonları
 • – Video içerik desteği ve ayarlamaları
 • – Anahtar kelime yönetimi ve stratejisi
 • – Video izlenme artırma stratejileri ve düzenlemeleri
 • – Kanal abone artırma yöntemleri ve stratejileri
 • – YouTube kanal ayarları ve düzenlemeleri
 • – Kanal oluşturma ve yönetme hakkında eğitim
 • – İçerik stratejisi geliştirme ve eğitimi
 • – YouTube teknik destek – Soru cevap
 • – Youtube reklam yönetim, analizi ve takibi
 • – Raporlama hizmeti
 • – Yeni çıkan yasaya göre Youtube Vergi Sistemi

Kısacası Youtube vidosu üretirken arka plandaki tüm işlerinizi nasıl yapılacağını sizlere anlatacağım. Sorularınıza tek tek cevap vereceğim.

YouTube SEO Danışmanlık Hizmeti Nedir?
YouTube SEO Danışmanlık Hizmeti Nedir?

YouTube Video SEO OPTİMİZASYONU

Kanalınıza özel analiz sonrası çeşitli programlar yardımı ile sizleri öne çıkartacak, arama listelerinde üst sıraları hedefleyen, daha fazla video önerilmesi almanızı sağlayacak YouTube algoritmasına özel optimizasyon çalışması.

YouTube KİTLE ANALİZİ

Her kanalın izleyici kitlesi farklıdır. YouTube platformunda 1 günde izlenen video sayısı 5 milyardır.

Hedef kitle davranışları analiz edilerek özel hazırlanan strateji ve tekniklerle kanalınıza organik trafik elde edecek kendi kitlenizi oluştura bileceksiniz.   Youtube Seo Sıkça Sorulan Sorular

RAKİP ANALİZİ

Kitlenizi tanıdık, kanalınızı Youtube algoritmasına göre seo optimizasyonu yaptık fakat mücadele etmemiz gereken birde rakiplerimiz bulunmakta.

Rakip analizi ile bir adım önde olmanızı sağlayacak onlardan izlenme ve abone elde edeceksiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

En değerli varlığımız olan zamanı kaybetmeden üretmek istediğiniz içerik için teknik danışmanlık sağlamak istiyorum. Video içeriğinizin üretim süreci sonrasında sürekli değişen youtube algoritması ve sistemi karşısında yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile sizlere zirveye giden yolda yardımcı olacağız.

%95 Başarı Oranı

Yıllardır çeşitli freelancer siteleri ve youtube danışmanlığını yaptığımız kanallarının tavsiyeleri üzerine yüzlerce youtube kanalına ulaştık ve bu kanalların %95 oranında bir başarı sağladık.

Yeni girdiğimiz ve youtube danışmanlık hizmeti verdiğimiz Bionluk.com Frelanceer sitesindeki profilimizdeki yorumlara göz atmalısın. %100 müşteri memnuniyeti. Bknz: bionluk.com/youtubeseouzmani

Zaman verimliliği

İçerik ürettiniz veya bir fikriniz var ama bunu sosyal medya alanında nasıl insanlara ulaştıracaksınız bilmiyorsunuz.

Biz burada devreye girerek büyük bir okyanus olan youtube da kanalınızın ve videolarınızın öne çıkması için yapmanız gerekenleri basitleştiriyoruz.

En değerli varlığımız olan zamanı kaybetmeden üretmek istediğiniz içerik için teknik danışmanlık sağlıyoruz.

Youtube danışmanlık hizmeti nedir, ne işe yarar gibi sorulara cevap veriyoruz! Youtube kanalınızı büyütme hedefinde size yardımcı olacaktır.
Youtube danışmanlık hizmeti nedir, ne işe yarar gibi sorulara cevap veriyoruz! Youtube kanalınızı büyütme hedefinde size yardımcı olacaktır.

Youtube Kanalınıza Özel Analiz ve Seo Çalışması

Birçok YouTube içerik oluşturucusu, harika videolar oluşturduklarını düşünüyor. Harika olduğunu düşündükleri videolar çok az kişi tarafından izliyor.

Çok emek vererek hazırladıkları bu kaliteli videolar izlenmezken, milyarlarca aylık izleyicinin dikkatini çeken diğer kanalları görüyorlar. Bu kanalların videoları daha kalitesiz ama çok fazla izlenmeler alıyor. Peki ama neden!

Bazı kanallar neden yıllarca mücadele ederken, bazıları hızlıca yükseliyor? YouTube kanalını büyütmek için ne yapılması gerekiyor? Neleri eksik yapıyor neleri doğru yapıyorsunuz biliyor musun?

Optimizasyon ve Veri Analizi

Youtube kanalınızı kategori ve konularınıza göre optimize ederek sadece youtube platformu değil tüm arama motorları tarafından görünür hale getiriliyor. Bu sayede daha fazla izleyiciye ulaşabiliyorsunuz.

Kanal analizi ve Rakip analizi gibi birçok çalışma görüşme öncesi yapılmaktadır. Kitleniz belirlenip kitlenize uygun ve kitlenize benzer kullanıcılara nasıl ulaşılır tespit edip size yol haritası çıkartıyoruz.

Youtube Danışmanlık da Farklı bir boyut

Verdiğimiz youtube danışmanlık hizmetinde ilk amacımız sizlerle uzun süre çalışabilmek. Bunun da nasıl sağlandığını çok iyi biliyoruz. Kazan kazan mantığıyla. Youtube kanalınızın izlenmelerini ve gelirlerini artmasını amaçlıyoruz. Bu sayede siz kazanıyorsunuz dolayısıyla da biz.

“Youtube kanalımın izlenmeleri bir anda düştü?” sorusuyla bize gelen bir çok kanal var. Elimizde bulunan kanallar vasıtasıyla edindiğimiz detaylı kanal analiziniz bize nerede ne şekilde bir sıkıntı olduğunu soyluyor. Sıkıntıyı hatayı doğru tespit edersiniz, sorunu da o kadar hızlı çözersiniz. Bizde burada devreye giriyoruz. Şu ana kadar edindiğimiz tecrübemizle sorununuzu çözmek için en uygun yollu tespit ediyor ve uygulamaya başlıyoruz.

Siz sadece arkanıza yaslanın ve içeriklerinize odaklanın Youtube kanalınızda tüm teknik detayları biz hallederiz…

Youtube Danışmanlık Hizmetimiz ile izlenmelerinizi katlayacaksınız

Youtube Seo çalışması uyguladığımız kanallarda gözlemlendiğimiz artış özellikle bazı kanallarda bizleri bile şaşırtıyor.

Tabii ki burada bir garanti izlenme vermek yanlış olur. Çünkü bizler bir SEO çalışması uyguluyoruz ve bunun daha verimli olması adına sizlere de youtube danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ama bu işin sadece %50lik kısmı. Kanalınızdaki sorunları çözeriz yt danışmanlık hizmetimiz ile doğru odaklamalar yapıp gelirinizi de arttırabiliriz. Fakat bu işin yine de en büyük fonksiyonu sizsiniz. Bunu asla unutmayın…

Mesela YT SEO hizmetimiz ile kanalınıza çalışma uyguladık. Ciddi anlamda gösterim almanız kaçınılmaz. Fakat küçük resminiz ilgi çekici değilse milyon kişiye de gösterse tıklanma almadığı için faydası olmaz. Bunun için sizlere yt danışmanlık bölümümüzde hem youtube küçük resim hazırlama konusunda püf noktalar hem de premier pro gibi video programlarında kullanabileceğiniz püf noktaları anlatıyoruz. Yani aldığınız danışmanlık hizmeti oldukça kapsamlı…

Programlar ile en detaylı analizleri alıp Youtube Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz

Youtube ajanslarının kullandığı programlar elbette mevcut. Bizimde elimizde birçok farklı program bulunuyor. Bu youtube programları ile kanalınızı detaylı olarak analiz ediyoruz. Topladığımız verileri tek tek analiz edip, yt kanalınızdaki tüm ayrıntıları çıkartıyoruz. Tabi ki çok fazla veri olduğu için sadece gerekli olanları alıyor ve bunlara göre sizlere bir yol haritası çıkartıyoruz.

Elimizdeki veriler youtube istatistiklerinden çok daha detaylı veriler. O kadar detaylı ki sizin kanalınızı izleyen kişilerin en çok hangi kelimeleri aradığından tutunda, hangi videoları ne zaman gizliye almışsınız gibi hiçbir yerde belli olmayan metrikler ellerimizde oluyor. Bu kadar detaylı veriler olunca da kanalınız için yol haritası çizmek sadece bizim şu zamana kadar edindiğimiz tecrübelere kalıyor.

Bir Sorunuz mu Var? Bize sor

Hemen iletişim bölümünden iletişime geç. Youtube kanalını büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Bunun için iki kanal var mesaj gönderebilirsin yada mail atabilirsin.

Ama unutma kanal linkini gönder ki ücretsiz ön inceleme yapalım. Bknz: İletişim

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top