İletişim

Youtube Danışmanlık Kanal Geliştirme ve Uzman Youtube Seo Hizmeti. İçerik danışmanlığı ve YouTube SEO ile Videolarınızın İzlenmesini Arttırın.

6+ Yıllık Tecrübe "Youtube SEO Uzmanı"

6 yılı aşkın bir süredir youtube platformunda içerik üreticiliği ve çeşitli alanlarda kanalları yönettim. Çeşitli Sertifikalar ile Tecrübeler kazandım. Şimdi ise bu bilgiler ışığında YouTube danışmanlık ve seo hizmeti, kanal yönetimi gibi kanala özel çalışmalar yapıyorum. 

“Youtube Seo Uzmanı” 

Bu ismi verenler aslında danışmanlığını yaptığım insanlar. Ayrıntilara önem veren özellikle Youtube ve Google tarafından yaplan açıklamaların satır aralarını sıkı takip eden biriyim. Bu nedenle aslında algoritmanın çalışma mantığını yakından takip ediyorum. Bu sayede danışmanlığını yaptığımız kanallar bir adım önde. Hatta kurallara aykırı kanallara bile yıllardır sorunsuz destek vermeye devam ediyoruz 🙂

Bknz: Youtube Kanal Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

İlk önce youtube kanal analizi daha sonra rakip analizi yaptıktan sonra kitlenizi analiz ediyoruz. Bu üç analiz çalışmalarına göre bugüne kadar yaptığınız yanlış/doğru uygulamaları ve arkasında yatan sebepleri ayrıntılı anlatıyorum. Bundan sonra neler yapmalısınız, hangi gün içerik yayınlamalı, video içerikleri nasıl hazırlanmalı, kanal ayarları nasıl olmalı, video meta verileri (Başlık, Açıklama ve Etiket) nasıl olmalı gibi kanallınız ile ilgili tüm detayları sizinle belirlediğimiz uygun zaman içerisinde 1’e 1 olarak anlatıp öğretiyorum. Tabiki bu görüşme esnasında youtube hakkında aklınızda kalan tüm soruları da cevaplıyorum.

Profesyonel YouTube yönetim hizmeti başarı oranı yüksek stratejiler ve teknikleri ile markanızı veya kişisel youtube kanalınızı hedeflediğiniz başarıya ulaştıracak. Etkili bir YouTube stratejisinde ise sizi rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. YouTube kanalınız organik olarak büyüme elde edecek YouTube arama motoru ve Google arama motoru gibi videonuzun listelendiği tüm arama sonuçlarında üst sıralarda olacak.İzleyici kitlenizin videolarınıza olan ilgi alakası artacak ve kendi kitlenizi oluşturabilecek bilgileri edineceksiniz.

Bknz: Youtube Seo Sıkça Sorulan Sorular

KİTLE ANALİZİ

Her kanalın izleyici kitlesi farklıdır. YouTube platformunda 1 günde izlenen video sayısı 5 milyardır. Hedef kitle davranışları analiz edilerek özel hazırlanan strateji ve tekniklerle kanalınıza organik trafik elde edecek kendi kitlenizi oluştura bileceksiniz.

SEO OPTİMİZASYONU

Kanalınıza özel analiz sonrası çeşitli programlar yardımı ile sizleri öne çıkartacak, arama listelerinde üst sıraları hedefleyen, daha fazla video önerilmesi almanızı sağlayacak YouTube algoritmasına özel optimizasyon çalışması.

RAKİP ANALİZİ

Kitlenizi tanıdık, kanalınızı Youtube algoritmasına göre seo optimizasyonu yaptık fakat mücadele etmemiz gereken birde rakiplerimiz bulunmakta. Rakip analizi ile bir adım önde olmanızı sağlayacak onlardan izlenme ve abone elde edeceksiniz.

Youtube Danışmanlık Kanal Geliştirme ve Uzman Youtube Seo Hizmeti. İçerik danışmanlığı ve YouTube SEO ile Videolarınızın İzlenmesini Arttırın.

İSTEDİĞİN ZAMAN ULAŞ...

Sadece iki tıklama kadar uzağız sana. Genelde 10 – 15 dakika içerisinde geri dönüş yapıyorum. Kanal linkinizi gönderinki ücretsiz ön incelemeyi yaparak görüşmeye başlayalım.
Hadi şimdi kanalının yükselişini başlatacak o adımı at…

Scroll to Top