Youtube Seo Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Seo Uzmanı ile Youtube Danışmanlık Kanal Geliştirme ve Uzman Youtube Seo Hizmeti

Hizmet tamamlandıktan sonra her zaman irtibat kanalları üzerinden ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz. Analiz gerektiren sorular dışında tamamen ücretsiz destek sağlanır.

Video optimizasyonu ve youtube kanal seo optimizasyonu danışmanlık sonrası 1’e 1 olarak ayrıntılı bir şekilde aklınızda soru işareti kalmadan mantığı anlatılmaktadır.

Youtube arama motoru algoritması ile web sitelerinin arama motorlarının algoritması tamamen farklı bir sistemde çalışmaktadır. Web sitelerine uygulanan sistem youtube kanalına uygulandığında genelde kanalı spama sokmaktadır. Mevcuttaki birçok kanalın aslında spama girme, önerilen videolara girememe nedeni budur. Danışmanlık sonrası uygulanan youtube seo optimizasyonu ile hem youtube arama motoru hemde diğer arama motorlarına entegre bir çalışma yapılmaktadır.

Malesef bu sistemler ingilizce formatta çalışmaktadır. Şuanda var olan youtube analiz uygulamaları, eklentiler ve web siteleri Türkçe hizmet vermemektedir. Kitleniz ve video diliniz yabancılara yönelik ise kullanılabilir. Fakat onda da dikkat etmeniz gereken belli başlı detaylar vardır. Mesela en çok kullanılan youtube analiz uygulamaları vidIQ – TubeBuddy verileri birbirini tutmamaktadır. 

Genel olarak verdiğimiz hizmet sonrası 1 ay içinde fark hissedilmeye başlanıyor. Tabiki bu kanalın video yayınlama sıklığı, spam durumu gibi faktörler ile değişmektedir. 48 saat içinde yükselme yaşadığımız kanallarda mevcut tabiki.

Tabiki ayrıntılı olarak bu konuda da bilgilendirme yapıyoruz. 2022 Youtube vergi düzenlemesine göre ne yapacaksınız, avantajları ve dezavantajları neler anlatıyor bunun yanında vergi dairesine verilecek dilekçenizi bile size özel hazırlayıp size gönderiyoruz. Size sadece gerekli yerlere başvurmak kalıyor.

Hiçbir projede garanti veremeyiz. Çünkü seo ve verdiğimiz danışmanlık işin %50 lik bir kısmıdır. Geri kalan %50 lik kısmı sizin emeğiniz ve fikrinizdir. Seo çalışması sonrası tavsiyelere uyan kanallarımızda şuana kadar yükseliş görmediğimiz kanal yok. Zaten biz danışmanlık yaptığımız kanalları belli aralıklarla kontrol etmekte hata yada yanlış bir aktivite tespit edersek bilgilendirme yapıyoruz.

Evet danışmanlık sonrası yeni bir kanalsanız eğer içerik, kanal kurulumu ve “Youtube para kazanma politikası şartları nasıl aşılır?” “Youtube’da nasıl para kazanılır?” gibi sorularınıza cevap veriyoruz.

YouTube 1 milyon izlenme kaç para gibi soruların da kesin bir miktar karşılığı yok. Çünkü bu da kanaldan kanala farklılık gösteriyor. Yani her 1 milyon izlenme herkese aynı parayı kazandırmıyor. Video sırasında gösterilen reklamlardan para kazanmak için tıklama reklamlarında insanların gerçekten reklama tıklaması, görüntülenme olanlarda ise en az 30 saniye boyunca reklamı görüntülemesi gerekiyor. YouTube Premium gelirleri ise, Premium üyelerin, yani YouTube platformuna aylık bir abonelik ücreti ödeyerek videoları reklamsız izleyen kullanıcıların, videoda ne kadar zaman harcadığına bakılarak hesaplanıyor.

Tabii ki hem Türkiye 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hem de ABD Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasasına uygun olarak profesyonel bilgi ve destek verilmektedir. Türkiye’de anlaşmalı Avukat dostlarımız ve yine birçok telif hakkı davasında çalıştığımız uluslararası hizmet veren DMCA şirketinden profesyonel destek alabiliriz.

 
 
 
Scroll to Top