Bionluk HalilBakmis Youtube seo ve App Aso Hizmeti

Google Play ve App Store Aso Hizmetleri bionluk

Belki bilmiyorsunuz ama Biz bionluk gibi freelancer sitelerinde de hizmet veriyoruz.

2022 yılında özellikle Bionluk.Com sitesinde youtube danışmanlık kategorisinde en çok hizmet veren ve tüm hizmetlerden 5 yıldız alan hesap olduk. Sadece Bionluk içerisinde yönettiğimiz 32 kanalın neredeyse hepsinde başarılı olduk. Gerek izlenmeler gerekse yapılan farklı çalışmalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutup güzel yorumlar aldık.

Bionluk sitesinde halilbakmis kullanıcı adıyla yer alan hesabımıza sizde ziyaret edip bizi tercih eden youtube kanalları ve diğer müşterilerimizin yorumlarını görebilirsiniz. Arzu ederseniz bionluk üzerinden yada direk whatsapp üzerinden bize ulaşarak youtube seo ve danışmanlık, google play ve app store aso hizmetleri gib birçok alanda hizmet satın alabilirsiniz.

Sertifikalı Uzmandan Youtube Seo ve Danışmanlık – Google Play ve App Store Aso Hizmetleri

Ekibimiz içerisinde en çok dikkat ettiğimiz konu alanında uzman ve sertifikalı kendini alanında kanıtlamış kişiler. Youtube seo ve danışmanlık, google play ve app store aso hizmetleri gibi konularda uzman sayısı ülkemizde maalesef oldukça az.

Messela Google Play Sertifika programına katılıp direk googledan sertifika alan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Burada kurucu ortağımız Halil Bakmış gerekli eğitimleri tamamlayıp sınavları geçerek alanında ne kadar profesyonel olduğunu aldığı sertifika ile taçlandırdı.

 

google play app store uygulama oyun profesyonel aso
Google Play Mağaza Sertifikası Halil Bakmış

 

Google Play ve App Store Aso Hizmetleri

ASO hizmeti, bir mobil uygulamanın App Store veya Google Play’de daha iyi derecelendirilmesine yardımcı olmak için yapılan optimizasyon çalışmasıdır. Aso hizmetleri, uygulamanızın arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görünmesine yardımcı olur ve dolayısıyla daha fazla indirme sayısına ulaşmanızı sağlar. Ayrıca, ASO hizmetleri, uygulamanızın App Store veya Google Play sayfalarında daha iyi bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir ve dolayısıyla daha fazla indirmeye yol açabilir.

ASO hizmetleri, bir mobil uygulamanın App Store veya Google Play’de daha iyi derecelendirilmesine yardımcı olmak için yapılan optimizasyon çalışmasıdır.

ASO hizmetleri, uygulamanızın arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görünmesine yardımcı olur ve dolayısıyla daha fazla indirme sayısına ulaşmanızı sağlar. Ayrıca, ASO hizmetleri, uygulamanızın App Store veya Google Play sayfalarında daha iyi bir görünüm kazanabilirsiniz.

Google Play ve App Store Aso Hizmetleri
Google Play ve App Store Aso Hizmetleri

Youtube Seo ve Danışmanlık

YouTube SEO, bir YouTube kanalının arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görünmesine yardımcı olmak için yapılan optimizasyon çalışmasıdır. YouTube SEO hizmetleri, kanalınızın arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görünmesine yardımcı olur ve dolayısıyla daha fazla izlenme sayısına ulaşmanızı sağlar. Ayrıca, YouTube SEO hizmetleri, kanalınızın YouTube arama sonuçlarında daha iyi bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir ve dolayısıyla daha fazla izlenmeye yol açabilir.

YouTube danışmanlık hizmeti ise, bir YouTube kanalının işletilmesine yardımcı olmak için verilen profesyonel danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet, bir YouTube kanalının nasıl daha iyi bir şekilde yönetilebileceğine dair öneriler ve tavsiyeler sunar. Örneğin, YouTube danışmanlık hizmeti, bir YouTube kanalının hangi tür içeriklerin daha iyi performans gösterdiği, hangi anahtar kelimelerle arandığı ve hangi promosyon stratejilerinin daha etkili olduğu gibi konulara değinebilir.

YT danışmanlık hizmeti sizin Youtube’da içerik üreticisi olma sürecinizde tüm yönleriyle size destek olmayı amaçlayan bir hizmettir.

Başlarken nasıl bir yol izleyeceğiniz, içerikleri ne zaman yayınlayacağınız, kitlenize nasıl ulaşacağınız gibi pek çok küçük ve büyük mesele için size yol gösterir.

Motivasyonunuzu nasıl sağlayacağınız da önemli noktalardan bir tanesidir. Bildiğiniz gibi her Youtube kanalı önce küçüktür, sonra büyür bu noktada motivasyonunuzu kaybetmemek açısından da ayrıca bir desteğe ihtiyacınız var.

Youtube kanal analizi ve Youtube rakip analizi yaptırmak bile gideceğiniz yolda sizlere ışık olacaktır.

Youtube Seo ve Danışmanlık
Youtube Seo ve Danışmanlık

Bionluk’ta Yaptığımız işlerin bir listesini de sizlerle paylaşmak isteriz;

Ben, youtube danışmanlık ve youtube seo hizmeti veriyorum

Ben, envatoda olan hazır ürünleri sizler için düzenlerim

Ben, google play app store uygulama oyun profesyonel aso yaparım

Ben, size hazır mobil oyun kaynak kodlarını sunabilirim

Ben, 19K takipçi instagram hesabında hikaye story reklamı yaparım

Ben, youtube danışmanlık ve youtube seo hizmeti veriyorum

Ben, wordpress astra tema ve eklenti kurulumu yaparım

Ben, youtube seo ayarları yapar ve canlı youtube eğitimi veririm

Mobil uygulama ve oyunlarınızın daha fazla indirilmesini istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Bionluk’ta HalilBakmis olarak, Youtube seo ve App Aso hizmetleri sunuyoruz.

Youtube seo hizmetimizle, Youtube kanalınızı optimize ederek, video içeriklerinizin daha fazla izlenmesini ve kanalınızın daha fazla aboneye sahip olmasını sağlıyoruz. Bu sayede, uygulama veya oyunlarınızı tanıtmanın daha etkili bir yolu olan videolarınızın izlenme sayısı artıyor.

App Aso hizmetimiz ise, mobil uygulama ve oyunlarınızın App Store ve Google Play’de daha yüksek sıralamalarda görünmesini sağlıyor. Bu sayede, uygulama veya oyunlarınızın daha fazla kişi tarafından keşfedilmesi ve indirilmesi mümkün oluyor.

Hem Youtube seo hem de App Aso hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Uygulama veya oyunlarınızın hedef kitlesine uygun anahtar kelimeler belirleyerek, doğru kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca, App Store ve Google Play’de rakiplerinizi analiz ederek, sizin için en uygun stratejileri belirliyoruz.

Bionluk’ta HalilBakmis olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sürekli olarak güncellenen ve gelişen bir hizmet sunuyoruz. Siz de mobil uygulama ve oyunlarınızın başarısı için bize katılabilirsiniz!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top