Neden Biz?

Youtube Danışmanlık Kanal Geliştirme ve Uzman Youtube Seo Hizmeti. İçerik danışmanlığı ve YouTube SEO ile Videolarınızın İzlenmesini Arttırın.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

En değerli varlığımız olan zamanı kaybetmeden üretmek istediğiniz içerik için teknik danışmanlık sağlamak istiyorum. Video içeriğinizin üretim süreci sonrasında sürekli değişen youtube algoritması ve sistemi karşısında yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile sizlere zirveye giden yolda yardımcı olacağız. Hizmet sonrasında kanalınıza desteğimiz sürüyor. Her zaman ana prensibimiz sizin başarılı olmanız. Çünkü biliyoruz ki sizler kazanınca bizler de kazanıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda oldu bittiye getirmeden, çalışma sonrasında istatistik kontrolleri düzenli aralıklarla devam etmektedir. Gördüğümüz hatalı yada yanlış eylemler yada çalışmalarda direk bilgilendirme yapılmaktadır.

Bunun yanında sürekli değişen algortima içerisinde sizi ilgilendiren bir durum söz konusu olduğunda ne zaman hizmet satın almış olduğunuza bakılmadan bilgilendirme yapılmaktadır. Aklınıza takılan soruları çalışma sırasında yapacağımız birebir görüşmede gideriyoruz fakat daha sonrasında da aklınıza takılan sorular yada youtube hakkında merak ettikleriniz olursa direk sorabilir destek almaya devam edebilirsiniz. Yani her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz youtube maceranız süresince.

Balık Tutmayı Öğrenin

Size hazır iş teslimi yerine işin temellerini öğretmek, nasıl yükseleceğiniz konusunda bilmeniz gerekenleri anlatıyorum. 1'e 1 gerçekleştirdiğimiz görüşme sonrası kanalınızı ve kitlenizi tanıyacak, ne yapmanız gerektiğini biliyor olacaksınız. Her ay danışmana ihtiyacınız bile olmayacak youtube kanal geliştirme ve youtube seo eğitimi görüşmesi sırasında aldığınız bilgiler sizleri belli kademelere kadar yükseltecek öne çıkaracak kadar değerli bilgilerdir.

%95 Başarı Oranı

Yıllardır çeşitli freelancer siteleri ve danışmanlığını yaptığımız youtube kanallarının tavsiyeleri üzerine yüzlerce youtube kanalına ulaştık ve bu kanalların %95 oranında bir başarı sağladık.

Aslında gücümüzde buradan geliyor. Sizlerin olumlu geri dönüşleri en büyük motivasyon kaynağımız. Bu nedenle danışmanlık sonrası iletişimi koparmıyor kanalınızın gidişatını ara ara kontrol etmeye devam ediyoruz.

%5’lik kesimde tahmin edeceğiniz gibi önerilerimiz uymayanlar yada elimizde bir sihirli değnek olduğunu düşünüp bir anda trendlere oturmak isteyenler. Bot satışı yapmıyoruz amacımız tamamen organik bir yükseliş ve sadık bir kitle oluşturmanız.

Yeni çıkan özellikler ve algoritmada sürekli olan değişimleri çeşitli kanallar üzerinde denemelerle test ederek en başarılı teknik ve taktikleri çözüyoruz. Edindiğimiz bilgi ve tecrübe sayesinde başarı oranını %95’e kadar çıkarttık.

Zaman verimliliği
Tecrübe ve Bilgi

İçerik ürettiniz veya bir fikriniz var ama bunu youtube alanında nasıl insanlara ulaştıracaksınız bilmiyorsunuz. Biz burada devreye girerek büyük bir okyanus olan youtube da kanalınızın ve videolarınızın öne çıkması için yapmanız gerekenleri basitleştiriyoruz.

En değerli varlığımız olan zamanı kaybetmeden üretmek istediğiniz içerik için teknik danışmanlık sağlıyoruz.  Yıllardır YouTube algoritması üzerinden çeşitli kategorilerde kanallarla çalıştık. 

Tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde istatistiklerinizi doğru şekilde okuyabiliyor size kitlenizi korumanızı ve yeni insanlara ulaşmanız için izlemeniz gereken yol haritasını çıkartıyoruz. YouTube hakkında aklınızdaki tüm sorulara cevap verecek kadar bilgi birikimine sahibiz.

Scroll to Top